Anangs

Kas yra pieštukas?

Pieštukas yra raštinės ir dažymas, kurie iš pradžių buvo pagamintas iš gryno grafito (pavyzdys Staedtler Pensil Terbaik Untuk Anak). Rašymo daroma grandymo grafitas ant žiniasklaidos. Tačiau, grynas grafito linkęs pertrauka lengvai, per minkštas, suteikiant purvinas poveikį, kai žiniasklaida patrinti rankomis, ir gauti savo rankas purvinas, žiūrint. Nes ji tada sukūrė grafito mišinys su moliu taip, kad kompozicija sunkiau. Be to, mišinio sudėtis yra suvynioti su popieriaus arba medienos.

Ilustrasi Tips Mengenali Pensil Yang Berkualitas Baik

Švino ir grafito panaudojimas prasidėjo senovės Graikijoje. Abu duoti pilkų dryžių efektas, nors šiek tiek daugiau juodo grafito. Grafitas yra labai retai naudojamas, kol vėliau 1564 nustatyta, kad yra daug gryno grafito Borrowdale slėnyje ežere rajono šiaurinėje Anglijoje. Nors atrodė, kad akmens anglių, mineralai negali būti sudeginti, ir ji paliko blizgiu juodu ir lengvai pašalinamas per rašymo paviršiaus. Šiuo metu terminas grafito vis dar painiojama su alavo, švino ir plumbago, reiškiančio “kaip švinas” atsižvelgiant į beveik tokio paties pobūdžio. Taigi terminas švino pieštukas (pieštuku švino) vis dar naudojamas šiandien. Kadangi tekstūra yra riebi, gabaliukus suvynioti į avikailis ar mažus gabaliukus alavo berbentuktongkat sutvarstyta su virve. Niekas nežino, kas pirmasis kilo idėja įtraukti juodą laidą į medines konteinerį, tačiau 1560-aisiais, primityvūs pieštukai pasiekė Europos žemyne.

Netrukus po to, švinas buvo kasamas ir eksportuojami patenkinti menininkų poreikius; ir 17 amžiuje, galima teigti, švino buvo naudojamas visur. Tuo pačiu metu, pieštukų kūrėjai eksperimentavo su juodo laido gaminti geresnį rašymo priemonę. Grynas ir lengvai išgauti, švinas iš Borrowdale būti vagių ir juodųjų rinkodaros tikslas. Norėdami išspręsti šią, britų parlamentas priėmė įstatymą, 1752, nustatantį, kad gali sukelti vagis įkalintas arba ištremtas į baudžiamosios kolonija.

Tačiau 1779, chemikas Carl W. Šelė tiriami ir padarė išvadą, kad grafitas turi daug įvairių cheminių savybių su švino. Grafitas yra grynas anglies molekulių sudėtis konkursą. Galiausiai 1789, geologai Vokietija, Abraomas, G. Werneris davė pavadinimą grafitas, kuris yra kilęs iš graikų kalbos žodžio graphein, o tai reiškia rašyti. Tokiu būdu, pieštuku, o ne alavo turinys.

Jau daugelį metų anglų grafito Profiliniai pieštuko gamybos pramonė, nes ji buvo pakankamai grynas naudoti be tolesnio perdirbimo. Kadangi Europos grafito buvo prastesnės, pieštukų gamintojai ten eksperimentavo su būdų, kaip pagerinti pieštuku švino. Prancūzų inžinierius Nicolas Jacques kont sumaišyti miltelių grafito ir molio, formavimo mišinį į lazdos ir padegė jį į židinį. Keičiant grafito molio santykio, jis galėjo padaryti klientų, kurie gaminami įvairių atspalvių juoda procesas, naudojamas iki šiol.

19 amžiuje, skirtos pieštukams gaminti į didelį verslą. Grafitas yra rasti keliose vietose, įskaitant Sibire, Vokietijoje, ir dabar vadinama Čekijoje. Vokietijoje, o vėliau Jungtinėse Amerikos Valstijose, atidarė gamyklų skaičius. Mechanizacijos ir masinės gamybos kainas, o 20-ojo amžiaus pradžioje, naudojant pieštuką net moksleiviai.

Iš pradžių grafito pieštuku vyniojimo popieriaus suplėšyti kostiumas dėvėtojui. Tačiau vėliau rado daugiau praktinių ir efektyvus būdas, apimantis visą grafito lazdele su dviem mediniais virbais ditoreh teikti vietą grafito lazdele ir tada kartu sudėjus.

0 Responses to Kas yra pieštukas?

site by bcz